| Aleee19 a întrebat:

Heii TPU! Am 16 ani si asi dorii sa va adresez o intrebarehappy
Decii...am facut sex anal neprotejat cu prietenul meu,el s-a terminat in mine si imi este frica ca ar fi putut intra putina sperma si in vagin(dar nu sunt sigura) Adica,eu in vagin nu am facut niciodata sex,si dupa ce am facut sex anal m-am sters...dar,din cate am inteles, sunt sanse ca sperma sa intre si in vagin.sad
Dupa 3 zile, mi-a venit ciclul si intrebarea este:Is sanse ca eu sa fiu insarcinata? Avand in vedere ca mi-a venit ciclul.sad
-Dau Funda! Va Multumesc!:*:*

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata, dar folositi prezervativ la orice contact sexual (la cel anal e obligatoriu din motive de igiene, chiar daca tu faci clisma inainte si dupa)

3 răspunsuri:
| Dayuuum a răspuns:

Nu cred ca exista sanse. Eu spun sa stai linistita :3

| StJimmy a răspuns:

Solicit eutanasierea de urgenta