| anonim_4396 a întrebat:

.Heii TPU! Am si eu o intrebarehappyCe parere aveti despre fetele cu strungareata?happy
Maine merg la stomatolog sa imi fac si eu >una:"
Sper sa nu imi para rauhappy.Dar imi doresc f. mult+mie mi se par absolut adorabilehappybig grin
Dau

3 răspunsuri:
| Anon352 a răspuns:

Sunt dragutethinking adica foarte multe vedete au de ex. Madonna. Si arata asa inocentthinking imi placlove struck acum nu stiu daca o sa regreti sau nu da e frumoslove struck P.S. sa imi zici daca te.a durutbig grinlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Cand omul nu are ce face, isi face strungareata.