| Oanaalinal a întrebat:

Heii TPU! Anul acesta dau examen de capacitate.Imi este foarte frica deoarece sunt un elev mediu la invatatura.As vrea sa va intreb cum a fost pentru voi examenul? Deoarece pe noi toata lumea ne sperie ca e super greu si dinastea.Cum e la liceu? Colegii sunt tot asa de enervanti ca si cei din generala? Funditaaa!

4 răspunsuri:
| geaninytza2001 a răspuns:

Esti clasa aVI-a nu?

| KatlynKim a răspuns (pentru geaninytza2001):

Daca spune ca da capacitatea si are o oarecare teama de liceu, e logic ca e a 8-a -.-

| geaninytza2001 a răspuns (pentru KatlynKim):

Sau poate a intrebat asa..in finee nu avem de unde sa sitm...eu am zis daca e A VI-A ce are de facut.; _

| geaninytza2001 a răspuns:

Daca da, stai linistita si euu sunt a VI-a si nu o sa fie chiar asa greu uite daca nu invetii chiar sa bine. potii incepee sa..nustiu,seara sa mai faci 2-3 probleme la mate, la romana cateva exerciti la engleza saa traduci texte micute...la biologie si geografie ia lectiile ca pe o poveste...ai vazut cand citestii o poveste o intelegi asa si cu. lectiile de la geografie/biologie ..decii nu trebuie sa fie frica+ notele nu sunt puse in catalog. uite aicii niste modele de evaluari care se fac in clasa a VI-a http://www.neutrino.ro/......dactic.pdf