| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Care profil credeti ca este mai bun, stiinte ale naturii sau mate-info?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mate-info da e si mai greu.

| RAY a răspuns:

Cel mai bun este ce isi place tie

| Teo29 a răspuns:

Daca esti bun la mate, mergi la oricare din ele 2, cum ziceau si restul aici :

- mate -info e pentru programare, inginerie, etc
- stiinte ale naturii pentru medicina in special

Daca nu te pricepi la mate, du-te la un profil uman, scutesti stres cu bac-ul si nu conteaza la facultate ce profil ai facut la liceu, mai ales ca cele importante cer si admitere pentru care oricum trebuie pregatire suplimentara happy

| NellieLovett a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci dupa scoala. Mate-info e bun pentru programatori, iar stiinte pentru doctori, desi nu neaparat.

| Karlosss a răspuns:

Mate info mereu va domina dar profil perfect este cel care crezi ca te descurci cel mai bine