| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! De cand eram mica imi este cam frica de caini..Si ma gandeam sa imi iau unul pentru ca asa poate ma obisnuiesc cu ei. Ce rasa ar fi mai bine sa-mi iau? Si cum pot sa imi conving parintii sa ma lase sa imi iau un caine? Dau funda

2 răspunsuri:
| JustBlackNoGrey a răspuns:

Maidanezi... daca tot iei un caine, mori daca salvezi un suflet din adaposturile de caini? numai si tu esti ca toti ceilalti : cu fite - ca oare ce rasa de caine sa imi cumpar?! sa iei pe de gratis de la adapost o viata pe care o salvezi! asta sa faci!

| madalinalinalinalinalina a răspuns:

Bichon maltese. Spune-le ca vrei sa iti iei catel deoarece vrei sa iti invingi frica de caini.