| anonim_4396 a întrebat:

Heii tpu..deci un tip a spus ca sunt draguta...si prietena mea i-a spus ca si eu am zis ca el e dragut cu toate ca nu am zis asta.etc..dupa o zi..ne-am combinat..si apoi nu stiu de ce s-a desp.de mine si a inceput sa ma faca curva pentru ca credea ca m-am desp de el si nu mai vorbeste cu mine acum...sugestii?

Răspuns Câştigător
| puppetmaster a răspuns:

What? el crede ca TU te-ai despartit de elk sau n-am inteled eu? pai atunci logic ca cineva s-a bagat intre voi si i-a zis tipului respectiv cine stie ce de el se comporta astfel...incearca sa vorbedti cu el sincer si repede si lamureste situatia!

| 456deea a răspuns (pentru puppetmaster):

Azi am aflat ca cineva s.a bagat...nu stiu daca ma mai place sau nu.ce sa fac?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cat timp ati fost impreuna? ce sa-a intamplat pe parcursul relatiei voastre? i-ai dat vreun motiv sa te paraseasca si mai grav sa te faca faca curva ceea ce bineinteles este o ineptie. Oare ce te-ar putea indemna sa-l iubesti in continuare?, doresti sa fii cuplat cu un imatur psihic si mental? Poate imi vei raspunde.

| corbulalbrosu a răspuns:

As dori sa te cunosc id de mess misubacsi

| Doub a răspuns:

Dupa ce te-o facut curva mai vrei sa vorbesti cu el?laughing

| doreal a răspuns:

Cati ani are?

| DarthRevan a răspuns:

Ehh prost, nu-l baga in seama, nu te apreceaza pentru ceea ce esti, naspa urat din partea lui, ar fi trebuit sa fie mai atent cu tine.Nu era cel potrivit mai incearca.

| anonimcuA a răspuns:

Posibul sa faca misto de tine pentru ca te-a vazut naiva (cel mai sigur raspuns este cel mai sigur ) sau cineva in care are incredere l-a mintit (mai putin probabil ) sau a aparut in peisaj i fata de care saii

| cosminandei11A a răspuns:

Mai mult ca sigur asa zisa ta prietena te a "ajutat"