| Hakiozilla a întrebat:

Heii,TPU! Eu afară ies cu niște fete si avem un fel de grup.Suntem la număr vreo 4 cu mine.De curând o fată mai mare ai intrat în cercul nostru de prieteni și de când am ieșit cu ea,acea fată tot îmi face farse,rade de mine, dar mai are si zile când e bună. De ce se comportă așa cu mine? Țin să spun că eu nu i-am făcut absolut nimic.

-Multumesc

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori esti prea sensibila, ori nu te suporta, ori asa e felul ei de a fi, ori...nu mai stiu.

| CodyObrain a răspuns:

Vrea sa iese in evidenta mai mult decat tine, mai ales ca a vazut ca o lasi sa-si bata joc de tine.

| TeoElenys a răspuns:

Probabil vrea sa se integreze in grup si încearcă sa iti castige prietenia.Nu cred ca vrea sa te umilească. Poate asa este firea ei laughing.

| Hakiozilla explică:

Este fată... =]]

| Hakiozilla explică:

Dar așa se comportă doar cu mine, nu și cu restul fetelor

| Hakiozilla explică:

Și simt că mi-a luat locul in acel grup, si cred că ai dreptate Hawk_Red_1997. Cum să fac să nu își mai bată joc de mine?

| Stefanboss2002 a răspuns:

Poate ca îi place de tine