| Denissuka a întrebat:

Heii TPU! Uita-ti, m-am certat cu cea mai buna prietena a mea, si chiar daca nu eu sunt de vina, vreau sa fac ceva legat de asta. Fapt pentru care am chemat-o la mine peste o ora si as vrea sa-mi spuneti un film despre prietenii, uite de ex 2 prietene care isi spun secrete si sunt nedespartite etc etc va rog frumos. Nu pot sa stau certata cu ea, si vad ca nici ea cu mine pentru ca acceptat sa vina pe la mine laughing Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca-ti este cea mai buna prietena, e suficient sa-i spui deschis ca ai gresit si regreti.