| Brindas_Daiana_1987 a întrebat:

Heii TPU... Va rog sa ma ajutati cu niste statusuri despre vara mai lungi si sa fie frumoase :* Funda la cele mai multe, lungi si frumoase! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:

"Vacanta : o perioada de calatorii si relaxare in care iei de doua ori mai multe haine si jumatate din banii care iti trebuie.
Vacanta : doua saptamani pe nisipurile insorite, cu restul anului pe pietrele ascutite ale finantelor
Ne place viata pe litoral, sa ne distram in ultimul hal, sa pierdem toate noptie cu femeile si cu berile (cu paharele si cu sucurile)
In my eyes the summer looks like paradise
Everybody thinks I si and I say that not think so. they are not able to talk to a boy. a summer one day I met him. and he zabit me... I smile and he kissed me!
Decat iarna si scoala, mai bine vacanta si vara!
Sper ca te-am ajutat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Brindas_Daiana_1987):

Pentru nimic si oricind...

3 răspunsuri:
| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute