| AndreeaDeea002 a întrebat:

Heii...un băiat care mă place m-a întrebat dacă vreau să fim împreună dar nu i-am răspuns mi-a lăsat timp de gândire si eu il plac...dar la ultima relatie am suferit mult si acum îmi e frică să nu se întâmple la fel.
Ce să fac?
Dau funda

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu faci nimic.
Cand iti place de cineva nu exista "imi e frica sa nu se intample la fel" sau "inca nu am trecut peste fosta relatie".
Nu esti suficient atrasa de el, si asta e tot.

| munteanuionvictor a răspuns:

Dacă nu ești pregătită pentru o relație, trebuie să mai aștepti un timp.

| anonnimm20 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa sa ii dai o șansa, poate va fi un băiat potrivit pentru tine, nu toți sunt la fel și dacă nu..mai bine sa regreți ceva ce ai făcut, decât ceva ce n ai făcut?