| stefypuf a întrebat:

Heii! Vara trecuta am fost impreuna cu un coleg din clasa. In august m.am despărtit de el. Tinand cont ca anul acesta am stat cu el in banca, de fiecare data cand ma privea imi facea ca ochiul. Pana cand intr.o zi l.Am intrebat daca mai simte ceva pentru mine si a spus ca nu, ma vede ca o simpla colega. Eu inca mai am sentimente puternice pentru el. Dar am ajuns intr.un punct unde nu mai stiu ce sa fac. Rugamintea mea este sa imi ziceti cum as putea sa il fac sa ma iubeasca din nou! Dau Fundita! :** Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu are rost sa iti pierzi timpul sa il faci sa te iubeasca din nou. Nici macar nu o poti numi iubire, iubirile nu tin o vara. Nu iti forma o obsesie pentru el, lasa-l in pace. Probabil ca iti e putin mai greu, pentru ca il vezi in fiecare zi, dar cred ca e cazul sa il uiti. Oricum relatiile intre colegii de clasa nu sunt tocmai ok. Pe urma o sa se laude ca tot umbli dupa el si nu stie cum sa mai scape de tine, si nu o sa iti placa sa auzi asta.winking

3 răspunsuri:
| Cherry94 a răspuns:

Hey, avand in vedere ca tipul ti-a spus ca nu te mai place cred ca te-ai pune intr-o ipostaza destul de jenanta incercand sa il recuceresti, poate a fost ceva de o vara si atat, oricum baietii nu apreciaza fetele care ii pandesc pas cu pas tanjind sa fie dupa ei, mecanismul lor este de a cuceri, iar ceea ce nu pot avea usor le starneste atentia, eu spun ca ar trebui sa treci peste relatia cu el si sa iti vezi de treaba.