| xNutellista a întrebat:

Heiii. Am urgent nevoie de ajutor!
Mama mi-a luat telefonul si a observat ca am sunat de ceva zile incoace pe fostul meu (de care ea nu stie) si a luat numarul si mi-a spus ca daca nu ii spun cine e il suna! Ce pot sa fac? :-ss

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ycu a răspuns:

Sa ii explici ca vb cu fostul...

| simomih a răspuns:

Mai bine mai tarziu decat niciodata. Spune-i adevarul, pentru ca va simti ca o minti si va fi mai rau. Spune-i ca e fostul, ca nu aveai nr. in telefon, ca iti tot trimitea mesaje si nu stiai cine e..si ca ai vrut sa vezi cine e.happySper sa fie bine!

| TeenagexD a răspuns:

Sa-i spui ca ai vorbit cu un coleg in legatura temelor. Ce e atat de greu? thinking