| ElenaAlisia a întrebat:

Heiii,cum sa fac sa ma placa un baiat!?

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca esti o persoana serioasa, decenta, o sa te descopere singur. Nu este nevoie sa iesi in evidenta cu ceva pentru a-i atrage atentia. Daca ii plac altfel de persoane atunci lasa-l sa isi aleaga ce vrea.

| positivity a răspuns:

Niciodată nu trebuie să te rogi de cineva să te placă. Băiatul potrivit pentru tine va apărea atunci când te aștepți cel mai puțin.
Probabil ești îndrăgostită de un anumit băiat, iar acel băiat nu îți observă iubirea.
Este în regulă, însă nu poți obliga pe cineva să te iubească. Bănuiesc că poți încerca să conversezi cu el mai mult, să petreci mai mult timp cu acesta făcând diverse activități împreună.

| Anonimuserr a răspuns:

Fii tu insuti, fii onesta, cinstita, fara fite si capricii si o sa fie bine. In caz contrar vei atrage doar golani sau pe nimeni si vei ramane singura. Multora nu le plac capriciile si fitele si este normal, ce e cu atatea aere in cap la unele? Fa-ti o coafura la moda tinereasca, imbraca-te frumos si elegant fara piercing-uri etc.

| ksuper31 a răspuns:

Ii dai atentie. Vorbesti cu el relativ mult, iar cand sunteti doar voi doi poti sa devii mai tandra putin, dar sa nu exagerezi. Nu te deplasa prea mult de la subiectele voastre normale si nu te aventura inca in lumea romantismului, sunt sanse sa te duci fara el.
Succes!

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Trebuie pentru început să îi devii o simplă prietenă(amică)iar apoi deveniți din ce în ce mai apropiați

| RobertJunimea a răspuns:

Scriei un simplu "Hei, ce faci?" Si tine-l de vorba intraba-l detalii despre viata lui...Si dupa care-i numarulm, daca ti-l da mai vorbeste cu el 1-2 saptamani si Pac te-ai facut cu o relatie big grin