| stylemakeup a întrebat:

Heiii. Cum să fac un băiat să mă placă având in vedere că. nu prea mă bagă in seamă. Si eu sunt mai. TIMIDĂ

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal hmm incerca sa il saluti mai des pe strada happy iar daca ai id lui de mesinger vb cu el happy. incerca sa nu mai fi timida c anul rezolvi nimica si eu am fost timida happy inca mai sunt dar putin

| bummblebe a răspuns:

Buna,pai trebuie cumva sa intri in vorba cu el de exemplu intri pe el pe facebook si ii dai un sticker adica un emoticon deala mare si ii spui scuze din greseala, iar daca iti raspunde intreaba-l ce mai face etc.sau da-i likeuri la poza si apoi daca iti da like back sau si daca nu iti da, intra pe el si spune-i ca "nu te supara unde e facuta poza ta de la profil" sau intrebari din astea gen de unde ti-ai luat bratara aia sau husa pentru telefon sau ceva orice. Sper ca te-am ajutat, funda big grin?