| CodrutaGeorgiana a întrebat:

Heii..Imi place de un baiat cu care ma inteleg foarte foarte bine.dar chestia e ca eu sunt putin rusinoasa.i-am spus si de atunci se comporta cu mine foarte frumos. vorbim mult pe mess, ma intreaba daca e dragut, s-a pus langa mine cu banca asa dintr-o data (suntem colegi), si altele.
Vreau sa va intreb : Credeti ca ma place?
Ce ar trebui sa-i spun sau sa fac?
Merrsi anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| GeutzzaaTha a răspuns:

S.ar putea sa te placa din ceea ce ai descris tu. Nu stiu ce ai putea sa faci in afara sa astepti sa vezi daca vrea sa fie cu tine.Dar nu il intreba tu. Vorbeste mai mult cu el, poarta.te mai frumos cu el decat cu ceilalti, si bate si tu apropouri despre voi doi impreuna asa in gluma.dar care pot fi luate si in serioswinking Baftaa :*