| ScumpikAlyssa a întrebat:

Stau cu un baiat de cateva zile ca sa il uit pe altul! Chestia este ca degeaba,chiar ma gandesc mai mult la respectivul! Acum vreau sa ma despart de actualul, dar nu stiu cum! ma puteti ajuta? Ce sa ii spun ca sa nu il ranesc?

Răspuns Câştigător
| bellatrix24 a răspuns:

Pai ce mai stai? impaca-te cu el sau macar iesiti impreuna si vorbiti sa lamuriti si vedeti ce o sa faceti mai departe. Intr-o relatie nu e bine sa te iei dupa vorbele altora chiar daca iti sunt cei mai buni prieteni. Oricum e prea recenta rana si iti faci doar rau daca stai cu altul ca sa il uiti pe fostul.

2 răspunsuri:
| bellatrix24 a răspuns:

Poti sa dai te rog mai multe detalii? De ce te-ai despartit de fostul? si dupa cat timp?

| ScumpikAlyssa explică (pentru bellatrix24):

Pai cand i.am spus celei mai bune prietene ca il plac a zis ca si ea il place si sa ma despart de el ca nu ma iubeste si eu am crezut-o! Cand i.am spus lui ca vreau sa ne despartim, a inceput sa planga, dar tot nu l.am crezut! Am stat cu el timp de o luna! A fost relatia perfecta, pana s.a bagat fosta mea cea mai buna prietena!
Eu inca cred ca ma mai place, deoarece mereu ma invita in oras sau chestii de-astea!