| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Heiii TPU, ma simt foarte singura sad nu am prieteni buni, toti barfesc, toti sunt rai...sad vreau sfaturi.ce sa fac cand nu am pe nimeni? (adica.o am pe mama, tata, fartele...dar eu nu vreau sa discut cu ei probleme neimportante de-ale mele).

5 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Cei mai buni si dezinteresati prieteni sunt membrii familiei tale, ti-o spun din propria experienta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SimonaCristina):

"dezinteresati"? O.o Parintii sa fie asa? poate la tine tongue dar parintii in general nu fac asta, sunt mereu interesati de copilul lor happy

| SimonaCristina a răspuns (pentru anonim_4396):

Dezinteresati in sensul ca nu au interese ascunse si nu ca nu se intereseaza de copilul lor...

| anonim_4396 a răspuns (pentru SimonaCristina):

Din nou big grin: Poate la tine...

Răspuns utilizator avertizat