| LastNight1324235436 a întrebat:

Vreau sa slabesc la picioare,dar atunci cand fac genoflexiuni imi vine ameteala. Ce alte exercitii mai pot face, sau cum as putea sa scap de ameteala?

3 răspunsuri:
| Madalynutza28 a răspuns:

Pai poti sa te uiti pe urmatorul site:

http://www.youtube.com/watch?v=1syQHK3ycd4

sau pe :

http://www.youtube.com/watch?v=gjcwQvN3QzI

Spor la slabire!

O zi frumoasa,
Madalynutza28

| Adelina1998B a răspuns:

Ai putea sa mergi cu rolele, sa sari coarda crede-ma te ajuta ff mult si mersul pe bicicleta :*, poti sa faci spre exemplu: bicicleta, sa ridici genunchii la piept, ai putea sa fugi pe loc si sa-i ridici, cum ti mai usor :*, cum sa scapi de ameteala : Poti lua o pastila de aspirina, incepe sa iei vitamine ca ti scazut sistemul imunitar :*, te pup si sper sa te fii ajutat! Mult succes! fundita?batting eyelashes

| alphasergiu a răspuns:

Buna,si eu am avut acceasi problema eu inainte sa fac genoflexiuni am luat o aspirina si am asteptat 10 min, dupa aia am putut face genoflexiuni, dar daca nu merge aceasta cale iti recomand sa pui un compres cu apa rce si sa-l ti acolo 15-20 sec si sa-l uzi mereu.