| speechless070 a întrebat:

Vreau sa mai slabesc vreo 5kg, am 51 kg si 1.50, dar nu vreau sa fac numai abdomene, genoflexiuni si astfel de exercitii. Asa ca daca plimbatul cu bicicleta cam o ora pe zi in fiecare zi ma poate ajuta sa scap de kilogramele in plus intr-o singura luna,+alergat si alte exercitii? fundita

Răspuns Câştigător
| uNNe a răspuns:

Dap te-ar ajuta foarte mult, deoarece cand alergi/dai la pedeale transpiri si pierzi din "grasime" fundita?big grin

1 răspuns:
| PatyKan a răspuns:

Sigur ca ajuta sa mergi cu bicicleta, cu rolele, sa alergi, sa te plimbi, sa urci scari.pe langa abdomene si alte ex.