| yssu a întrebat:

Heiii vreau si eu mesaje de Craciun... Cele mai frumoase primesc funda

1 răspuns:
| Adixuuu a răspuns:

Steaua Craciunului sa iti lumineze viata si fie ca sarbatoarea magica a Nasterii Domnului sa iti aduca sanatate,fericire,implinire,succese, iubire si numai bucurii! Cele mai calduroase urari si un Craciun fericit alaturi de cei dragi! sauAcum cand ingerii coboara pe Pamant pentru a vesti Nasterea Domnului cu aripele lor ating sufletele noastre luand cu ei toate supararile si lasand in schimb lumina si speranta, va doresc un Craciun fericit!:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:*:*:*:*:*:*:*:*
Acum cand gerul iernii ne ingheata trupurile, sa lasam Sarbatoarea Craciunului sa ne incalzeasca sufletele, sa lasam Raza Dumnezeiasaca sa ne lumineze gandurile, sa lasam mirosul bradului sa ne purifice simturile si sa ne transformam inimile in torte arzatoare ale bucuriei!