| anonim_4396 a întrebat:

Helaau!
A folosit careva samponul anti-matreata de la Avon?(Advance Techniques)
E bun? Mie mi-a spus o colega ca-i bun, numa' ca-ti cam cade parul.
Vreau mai multe pareri de la cei care l-au folosit.
Multaaam faaain!batting eyelashes

2 răspunsuri:
| byutssa a răspuns:

Nui bun de loc l-am folosit si eu...iti umple capul cu matreata...acum folosesc heald&sholders mentol si sunt foarte multumita de el

| ScorpyutZa a răspuns:

Am folosit eu sampon din gama Advance Techniques, dar pe cel pentru volum. happy
L`am folosit ceva timp si nu am nimic de reprosat, este bun si nu mi-a cazut par. happy Dar acum depinde de par. Incearca`l si tu happy` si vezi cum sta treabahappy.