| CameliaxD a întrebat:

Hello! De ceva timp umblu cu un baiat tare dragut de la mine din liceu ( e cu un an mai mare), totul bine si frumos, doar ca va veni si clipa in care va trebui sa ne sarutam si nu stiu cum sa o fac. Adica am mai avut inainte doar un prieten, dar primul meu sarut a fost o dezamagire totala. Dati-mi cateva sfaturi cum am trebui sa iasa primul nostru sarut fara sa ma fac de ras!

3 răspunsuri:
| JoMo a răspuns:

Lasa-te dusade val, lasa ca totul sa fie de la sine... e mai greu decat pare si nu trebuie sa iti faci griji ca nu va iesi bine.Succes!

| VeveritzaKamicazee a răspuns:

Lasa-l pe el sa te indrume, totul vine de la sine

| secretbby a răspuns:

Pai sa lasi totul sa decurga de la sine si sa nu te stresezi, sa te lasi "dusa de val" adica sedusa. nu te mai gandi la ce o sa iasa prost gandeste`te ca o sa fie frumos nu exista anumiti pasi pe care sa ii urmezi dupa parerea mea.