| luizaionescu45 a întrebat:

Hello,după cum știți am acord parental la telefon și am locație la telefon și mamei îi arată unde sunt și dacă îmi închid locația îmi spune să o deschid, cum pot face să îi apară că sunt în fața blocului și eu să fiu prin altă parte?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In alta parte unde? Cu baieti? Daca ai asa ceva pe telefon inseamna ca mama ta nu are incredere in tine. Din cate vad, pe buna dreptate.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca face treaba asta este excesiv de protectoare. Cel mai bine e sa o faci sa inteleaga ca nu are ce sa se intample in locurile in care mergi.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate asa, fiindca GPS-ul de urmarire nu poate mintii.

| sierra1 a răspuns:

Lasă tel-ul in fața blocului și tu du-te unde te duce capul să mergi