| luizaionescu45 a întrebat:

Hello,Eu am gps pe tel și vreau sa ma vad cu niște băieți, cum pot face sa ii apară mamei ca sunt in alta parte? Sa nu fie aplicație ca ii arata ce îmi instalez, va rog

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ramai acasa cu telefonul, cazul din Vaslui fata violata de 7 indivizi, alte cazuri fata de 15 ucisa de un pedofil de 48 si violata, cazul caracal 2 fete transate si topite in acid sulfuric / sau expediate in Italia la prostitutie cu buletinul modificat, caz necunoscut - copila cu ritual satanic la margine de oras in cladire abandonata vinovati prietenii. Mama-ta e stapana de care trebuie sa asculti

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Lasa telefonul acasa.

| SilentRain a răspuns:

Câtă inconștiență...
Vrei sa ajungi violată sau traficata?

| luizaionescu45 explică (pentru SilentRain):

Sunt prietenii mei...

| SilentRain a răspuns (pentru luizaionescu45):

Da,da,da, ultima dată mi-am luat țeapă de la așa numiți prietenii pe care ii știu de jumătate de viață
Nu îți mai pune încredere în stranii, cască ochii copila, riști să ajungi in niște situații oribilele
Mai bine o anunți pe mama ta

| gritt a răspuns:

Nu esti sanatoasa la cap...