| SelluMarrie a întrebat:

Pls help! deci sa va povestesc...cunosc un baiat de vreo 4 ani am fost impreuna cand ne.am cunoscut prin intermediul netului(atunci eram niste copii) ma rog si acum el mi. a zis ca inca tine la mine...eu ce sa inteleg? ca ii place de mine si ca vrea sa fim impreuna? sau ce?
pls

Răspuns Câştigător
| Zmeurik1 a răspuns:

Depinde. Depinde ce persoana este. Tu il cunosti, eu nu, deci nu iti pot spune exact ce gandeste. Daca este un baiat de treaba, care nu isi bate joc de fete ( ca in zilele noastre ) atunci inseamna ca sunt sanse sa te placa, sau poate vrea sa te cunoasca mai bine ( asta in caz ca nu prea stie multe despre tine ). Se poate sa vrea si sa fiti impreuna, mai ales ca in zilele astea baietii se cam baga in relatii cu o gramada de fete fara macar a le cunoaste foarte bine. In orice caz, orice ar fi, parerea mea este sa nu te arunci asa in orice relatie, sa vezi mai intai ce vrea de la tine, daca te place, daca vrea doar sa fiti amici si ti'a spus ca tine la tine considerandu'te doar o amica. Sper sa te ajute ce ti'am scris happy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat