| Covery a întrebat:

Hello TPU! Cum as putea sa scap de grasimea de pe burta fara sa merg la sala?

6 răspunsuri:
| Ioananmt a răspuns:

În primul rând, ai grijă ce mănânci și să faci muuuulte abdomene pe zi.

| Wøodenpints a răspuns:

Vrei să nu mai arăți ca un porc fară să depui efort fizic? Păi asta nu merge.
Atât timp cât tu nu vrei să-ți miști hoitul plin de untură la sală să arzi calorii, oglinda va fi singura chestie în care o să-ți mai poți vedea chestia flască de sub burtă.

| Covery explică (pentru Wøodenpints):

Pai nu arat ca un porc. Am doar o burtica mica care ma enerveaza la culmea, si nu am posibilitatea sa ma duc la sala.

| Steffani a răspuns:

Fa jogging, tine dieta, fa abdomene, nu mai manca dupa ora 18, bea multa apa

| kiss1702me a răspuns:

Ai incercat sa tii dieta? Oricum doar cu dieta, fara sala, s-ar putea sa scapi de grasimea de pe burta si sa ramai cu o frumusete de piele happy Sala e cea mai indicata. Daca nu ai timp sau posibilitati...macar abdomene sa faci big grin