| Asia29 a întrebat:

Hello TPU! PLEASE HELP! Am nevoie urgenta de ajutor. La info am tema sa zic ce calculator mi-ar trebui in functie de meserie. Eu vreau sa ma fac web designer. Ce calculator imi trebuie(componenta, caraceristici, motivatie)? fundita! :*

1 răspuns:
| gnostik a răspuns:

Procesor: Intel cu maximul de cori existenti pe piata laughing Memorie RAM: maximul pe care iti accepta placa de baza si desigur o super mega placa video cu MB si biti multi big grin