| iloveusa a întrebat:

HELP ME! Deci azi la scoala i-am dat unui coleg sa se joace pe telefon(am samsung galaxy y). Telefonul meu e protejat de model, air pana m-am dus eu la baie, el a incercat de prea multe ori modelul gresit si acum am uitat parola de la emailul cu care m-am inregistrat. Ce pot sa fac? E urgent!

1 răspuns:
| Coleg a răspuns:

Lae-mail sub logginul tau trebuie sa fie scris : Ati uitat parola? si tu apasa acolo si o sa orientezi in asa mai departe dupa ceea ce e scris acolo.