| Sos0Lina a întrebat:

HELP! Mi-a fost DEZACTIVAT contul de fb in urma cu aprox. 2 sapt. pe motiv ca foloseam un nume fals.Intradevar,nu am numele real pe fb,ci porecla, dar nu vad unde e problema.Am mare nevoie de acel cont,am multe lucruri importante acolo.Ce pot sa fac? Am trimis poza cu buletinul,desii nu stiu daca ajuta,avand in vedere ca nu foloseam numele meu,dar ma gandesc ca poate ajuta data nasterii,orasul etc.Mi-au spus ca imi vor trimite ei un mail, dar nici pana in ziua de azi nu am primit nimic... sad

2 răspunsuri:
| MihaiG97 a răspuns:

Da, is cam naspa regulile astea de la fb, de exp si eu am avut restrictie vreo 30 de zile si nu am putut trimite cereri de prietenie! La tine e posibil ca sa ei sa iti fi sters de tot contul!

| Sos0Lina explică (pentru MihaiG97):

Nuuu se poatee! sad Trebuie sa existe vreo rezolvare. crying