| anonim_4396 a întrebat:

Help TPU! Sunt blocata pe facebook, in sensul ca nu pot comenta pozele paginilor sau starile acestora. De fiecare data cand incerc sa las un comentariu imi pare "You've been blocked from using this feature, because you made posts on Facebook Pages that have been reported as spam. Learn more about what you can post.". Ce pot face? sad

3 răspunsuri:
| oanna14 a răspuns:

Ai fost blocata de pagina respectiva. nu prea poti face nimic... Funda?

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Se pare ca cineva ti-a raportat contul tau administratorilor site-ului care ti l-au blocat. Acum poti raporta si tu acest aspect adminilor spunandu-le sa-ti deblocheze contul sau mai degraba iti faci alt cont nou.
Sper ca te-am ajutat!
Numai bine!

| creatza14 a răspuns:

Nimic cel la care vrei sa comentezi poza te-a blocat ca sa nu o mai faci!