| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

HELP! Nu pot comenta la pozele paginilor. De ce? Vreo solutie ceva? Sau macar stiti, daca o sa-si revina? straight face Uitati ce mesaj imi apare: You can't use this feature right now. You've been blocked from using this feature, because you made posts on Facebook Pages that have been reported as spam. Learn more about what you can post.

Dau FUNDA + VOT. Urgent!

2 răspunsuri:
| Genessis a răspuns:

Stai linistita, ca nu este nimic.Si mie mi-au blocat contul asa, eu nici nu mai puteam sa dau like-uri, pentru ca ma scotea de pe facebook.In cateva zile, si-a revenit la normal.

| FoReVeRyOuNgBiTcH explică (pentru Genessis):

Mersi mult. Stii cam cate zile o sa dureze?