| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Acum ceva timp un baiat a intrat in vorba cu mine la scoala. Nu am vorbit foarte mult, doar ca mie mi-a placut de el. Dar nu am mai avut ocazia sa ne mai vedem. Intamplator l-am gasit pe o retea de socializare, l-am adaugat, si iar m-a intrebat cate ceva. A ramas ca, dupa cate am inteles sa ne vedem pe hol. De aici intervine problema. Sa ies din prima pauza sau sa-l las sa astepte? Sa ma duc eu la el sau sa vina el la mine? Voi cum m-ati sfatui? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Crezi ca daca faci pe pretioasa ai de castigat? Daca ati stabilit sa va intalniti pe hol, fii de cuvant si du-te.

| IceCreamDoll a răspuns (pentru manuel72):

Se vede ca nu prea ai inteles intrebarea pe care am postat-o. Ma refeream daca sa ma duc eu la el prima

| manuel72 a răspuns (pentru IceCreamDoll):

Am inteles-o foarte bine, dar daca ati stabilit sa va gasiti in hol, am fost si eu ca tine si metodele nu s-au schimbat prea mult.Tot in hol ne intalneam si noi, asa ca nu-l face sa astepte daca-ti place asa mult.

| Micutsik a răspuns:

Du-te pe hol, poate dacă actionezi altfel va zice : uite, altă tipă cu fițe și pretenții. Când vine spre tine, zâmbește-i frumos. să îți ții bine emoțiile în frâu, să nu pari vreo toantă. Contactul fizic contează mult happy Multă baftă și poti să-mi lași un mesaj pe privat să-mi spui cum a ieșit. happy Pusic.