| Barbiiiedoll a întrebat:

Hey alll
cum sa imi conving parintii sa ma lase sa in pun pierce in buza (sus)?
Implinesc 15 ani in vara.
Astea sunt argumentele mele pana acum:
-Si varamea are si ea are tot 15 ani
-Mi-l fac la vara ca atunci doar nu am scoala.
-Aproape nici nu se observa ca il am.e o biluta mica
Altele care va vin in mintelaughing?
funda pentru cele mai bune

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Nu stiu cum sunt părinții tăi, dar ar trebui să nici nu le pese de existența ta dacă la 15 ani consideri o ideea bună sa-ți găurești buza și să-ți bagi un căcat de metal în ea.

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Aaaa, pai spune-le ca:
- Tot ce imi doresc de ziua mea este sa in pun pierce in buza
- Promit ca voi invata mult mai bine;-)
- Va rog, am varsta potrivita, cred eu, si in plus nu cred ca va cer prea mult!
Va rog! :-)
Sper ca te-am ajutat! Sarbatori fericite! Funda?

| McO a răspuns:

De ce nu ai încerca în schimb să fii originală? De ce vrei pierce doar pentru că verișoara ta are? Încearcă ceva ce nu are altcineva, ceva care să te reprezinte doar pe tine, să fii tu cea după care să se ia alte fete de vărsta ta, nu să te iei tu după altele? Și înainte să-ți convingi părinții să te lase, gândește-te la argumente pentru care să merite cu adevărat să-ți pui pierce, de exemplu cu ce te-ar avantaja acest lucru, ce atu-uri ți-ar aduce? Dacă vrei doar să impresionezi, asta nu o să țină mult, pentru că te vei plictisi și tu și cei pe care la început i-ai impresionat.

| Barbiiiedoll explică (pentru McO):

Verisoara mea are jos
nu sus happy
Si nu vreau de asta...eu vreau pierce in buza ca imi place foarte mult
si chiar ma reprezinta