| Anonimmaaaul a întrebat:

Hey! Am ceva mai lung de spus:..deci:
Imi place de vecinul meu,care invata la aceeasi scoala cu mine, dar scoala noastra este formata din scoala mica si liceul mare.Cei din gimnaziu invata la scoala mica. exact asa a fost anul trecut.Anul acesta insa,o clasa de gimnaziu trebuia sa mearga la liceul mare, si clasa mea a fost aceea.Baiatul de care imi place a ramas la scoala mica,si nu prea mai pot sa vorbesc cu el la scoala.Dar,anul trecut,cand aveam acelasi numar de ore, veneam impreuna acasa.Stiu,..,ca atunci era momentul sa ii spun,insa, mi-a fost rusine..Mersul impreuna acasa,a fost putin timp,fiindca,brusc, nu prea ne-am mai intalnit.Rugamintea mea este sa imi spuneti un mod prin care sa ii spun ce simt, stiind ca am messul lui(nu prea as vrea face2face,.,sunt cam timida,si imi este foarte frica ca va incepe sa rada,sa spuna la ceilalti,chiar daca nu e genu). Funda, la cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Ai putea sa-i dai un semn de Sf.Valentin, ziua indragostitilor... Un biletel daca esti timida...

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Desi mai bine vorbesti cu el face to face, sa nu existe loc de interpretari... Adica daca tot sunteti vecini...ar trebui sa va vedetiwinking