| AnonymousQ666 a întrebat:

Hey! Am descarcat GTA IV SAN ANDREAS. Acum imi apar niste pasi si un pas spune sa-mi aleg unde sa instalez GTA-ul. Intrebarea mea este... UNDE IL INSTALEZ? Am incercat sa-l instalez in C/programe files iar aici am facut un folder, deoarece habar nu aveam unde sa-l salvez. Please HELP ME! happy

1 răspuns:
| BassBooster a răspuns:

Pentru ca GTA IV: San Andreas sa mearga, ai mai intai nevoie de GTA IV, dupa faci pasii care iti spun ei acolo happy