| ficus a întrebat:

Hey
Am fost cu un baiat timp de 2-3 luni si dupa ne-am despartit.
El vrea sa ne impacam dar eu nu vreau, a inceput sa ma streseze de o luna eu ii spun ca nu mai vreau dar el tot insista. A inceput si cu faze gen :"tot ce vreau e sa mor, fara tine nu pot sa traiesc" lucruri care pe mine nu ma prea impresioneaza
Eu nu inteleg de ce el insista este mai mare decat mine (este mai mare cu 3 ani) poate avea si alte fete, dar el mereu isi face cate o obsesie pentru o fata (anul trecut facea aceleas lucruri unei alte fete)
Daca vede ca sunt cu alt baiat il ameninta.
Voi ce ma sfatuiti sa fac? Cum sa scap de el?

4 răspunsuri:
| DaNNN a răspuns:

Ii spui ca ai o boala anume! sper sa nu te simti jignita happy

| Jull a răspuns:

Pui pe un baiat mai mare si mai solid decat el sa il ameninte.
Sau iti intrebi prietenele daca vor sa fie cu el, si asa sigur scapiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S

| BlackDevilishTeeaHumanoid a răspuns:

Baietii astia! Nu trebuie sa scapu de el. Pur si simplu nuil baga in seama, o sa te lase el de bunavoie in pace.crede-ma! si mie mi s-a intamplat ceva asemanator si asa am procedat, desii este foarte greu nu este imposibil sa scapi de el. succes!