| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am nevoie de ceva ajutor. Acum ceva timp m-am certat cu prietenul meu si dupa cateva zile si-a cerut el iertare (:da' nah eu si orgoliul meu sad nu l-am bagat in seama ceva timp, iar acum chiar ca nu ne mai vorbim. Sincer chiar imi pare rau, adica stiu ca tine la mine si invers. Imi puteti da un mesaj, o poezie..nu stiu ceva frumos prin care sa imi cer scuze? puppy dog eyes Merci.

6 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, insa crezi ca o poezie poate sterge o tristete? Eu zic ca o discutie deschisa ar fi cea mai corecta si lamuritoare. Scrie-i un sms si iesiti impreuna la un suc si zi-i ce ai pe suflet! El trebuie sa stie ca regreti acest lucru si ca l-ai vrea inapoi. Mult noroc!

| Alle239 a răspuns (pentru Caro34):

Un mesaj spus din suflet, da, cred ca poate sterge o tristete. Mda...as face asta, daca macar ne-am vorbi. Am si eu orgoliul si limitele mele.

| YourFriend a răspuns (pentru Alle239):

Pai atunci scrie-i ceva din sufletul tau, nu din sufletele altora de pe TPU... aici tu esti cea mai in masura sa-l impaci, nu te putem ajuta sad

| elvisel a răspuns (pentru Alle239):

Cu orgoliul nu o sa rezolvi niciodata nimic

| Alle239 a răspuns (pentru YourFriend):

Da, stiu. Pacat ca nu vreau sa il impac, speram ca acel mesaj sa nu il mai faca sa sufere(urasc sa il vad asa). Nu vreau sa ne impacam.

| Alle239 a răspuns (pentru elvisel):

Maybe, maybe not. Face parte din mine, nu am ce face. Nu o sa ma schimb niciodata pentru nimeni. Deci..This is life!