| PăunDaria a întrebat:

Hey, am o prietena de 17 ani si fumeaza de la 7 ani! Va rog ajutati-ma sa o conving sa se lase!
Ce ise poate intampla daca fumeaza de la 7 ani?

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Se îmbolnăvește cu plămânii și poate să dea în cancer.Arata-i articole despre acest subiect.Dar fii atentă ca fumatul pasiv e mai periculos, de aceea ai grija când fumează în preajma ta. Nu uita ca prieteniile rele strica obiceiurile folositoare. De aceea ai grija.

| munteanuionvictor a răspuns:

Se ruinează sănătatea cu pași repezi.

| Anonim12t a răspuns:

Inca nu e destul de tarziu dar a trecut o perioada destul de lunga si ii este greu sa se lase incearca sa iti petreci mai mult timpul cu ea sa ii se ia gandul de a fuma