| cryingfortheangels a întrebat:

Hey! Am si eu nevoie de un sfat. De craciun organizam ceva gen Mosul Secret. Am tras la sorti si am nimerit o colega de clasa. Ce i-as putea cumpara, dar sa nu fie mai mult de 35 ron. Este o persoana, draguta, amuzanta, desteapta, ii place cultura Japoneza, muizica, teatrul, canta la pian si vioara.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.I-ai putea lua un ceas de mana,un tablouas cu femei japoneze,niste cd-uri cu muzica de pian, vioara, un dvd cu piese de teatru sau o carte cu glume.
Bafta!

1 răspuns:
| Llillium a răspuns:

Ii poti cumpara o carte scrisa de un autor japonez(si automat cu un continut legat de Japonia, etc.)si o vei face extrem de fericita, mai ales ca in librarii astfel de carti au devenit destul de populare.