| BlackAngel23 a întrebat:

Hey am si eu o intrebare... am 13 ani 1, 70 si 57 kg e bine? mie mi se pare cas cam grasastraight face bine am fosrma la talie dar am burticasadce sa fac sa scap de ea? toata ziua fug si din astea ca nah prinsea da degea de mancat nu prea mananc si mai trag de fiarelaughing dapai vad ca am dja ceva muschi laughing si nu stiu is cam obsedata sa arat perfect laughing plz help

Răspuns Câştigător
| Clara120 a răspuns:

Esti inalta.Este normal sa ai 57 de kg.Este din cauza inaltimii:d. Daca ai burtica o poti da jos facand sport.Rezultatul nu o sa se vada chiar imediat, dar cu timpul vei da jos burtica:d

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Daca vrei sa scapi de burtica poti sa faci abdomene. Fa cam 50 pe fiecare seara sau cate poti tu. Si nu ai de ce sa te ingrijorezi, la 1, 70 si 57 de kg arati perfect. Stii cum e, greutatea trebuie sa fie mai mica cu 10 decat inaltimea. Evita sucurile acidulate si cipsurile ca altfel te vei ingrasa sau nu vei putea scapa de burta.
Iti poti pune un corset ca sa mai acoperi, plus ca e si la moda.
http://www.fashion-star.ro/produs/71/corset-blue-jeans.html

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| TSO7 a răspuns:

In primul rand nu poti arata perfect, nu exista asa ceva.
In al doilea rand nu te mai stresa esti bine la 1, 70 cu 57kgwinking

| VadTot a răspuns:

Inearca sa renunti la bauturile acidulate pizza si tot ce tine de produse de patiserie si iti garantez ca intr-o luna vei scapa de ceva din burtica...

| BlackAngel23 explică:

Ms de ajutor...ori cum eu nu mananc dulciuribig grin

| asd10cristi a răspuns:

Apucate de un sport si da-ne si o poza sa iti zicem si noi o parere ca din descriere pari putin cam bine conturatalaughing