| alexwtzw a întrebat:

Salut am si eu o intrebare. Trag la sala de vreo 2 luni si de vreo 2 saptamana ma dorare ceva in toti muschi pe care ii lucrez ma gandesc ca sa fie din cauza ca nu mananc ce trebuie? HELP

Răspuns Câştigător
| emanuelf a răspuns:

Informeaza-te ce exercitii e bine sa faci. Poate fortezi prea mult sau poate nu te incalzesti suficient. Cauzele pot fi multiple. Intreaba pe careva de la sala unde mergi.

2 răspunsuri:
| octavianpas a răspuns:

Ar trebui sa iei niste suplimente alimentare.

| kiske a răspuns:

Cum adica te doare ceva in toti muschii? intr-o anumita zona sau asa in tot corpul? Ma gandesc sa nu fie tendinita sau poate febra musculara. Ia 5-6 zile de pauza si daca nu iti trece ar trebui sa te duci la doctor.