| sma_8431 a întrebat:

Este o fata la scoala de care imi place, o salut, ma saluta si nu stiu ce sa vorbesc cu ea si nu am emotii cand vorbebsc cu ea si vine si vacanta deci vreau sa tin legatura. Vreau sa stiu ce as putea vorbi cu ea si cum aflu ce ai place. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| DiutzaAngel a răspuns:

Pai ia-ti curaj si bagate cu ea in seama facetiva amici si asa incerci sa afli cate ceva poate cu timpu o faci de iubita. eventual vezi cei place ei cel mai mult si incearca sa fi aproape de ea

| BuburuzZzu` a răspuns:

In primul rand nu apela la colegii ei pentru a afla ce simte.
Spune-i in fata
sau intreab-o pe ea ce ii place
Fa-ti curaj
Nu`i un capat de tarawaiting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar vrei sa fii cu ea fa ca mine
laughing
prima data incearca s-o cunosti pe cea mai buna prietena a ei... dupa combinate cu cea mai buna prietena a ei...fii sigur ca feteeeeeele se vorbesc intre ele despre chestii deastea.asa ea ii va spune despre tine.mai intreab-o pe ea despre fata de care iti place tie.si in final vezi ce iese.de obicei functioneazahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti vorbi cate in luna si in stele. despre colegi, despre profesori, mai ales daca sunteti la aceeasi scoala, ce prieteni are ea, ce ii place sa faca in timpul liber cu prietenii ei si iata asa poti sa obtii niste raspunsuri folositoare. good luckwinking