| ºPishcotº a întrebat:

Hey happy Am si eu o intrebare. Daca tii o dieta, da' fara sport, poti slabi frumos.adica fara celulitahappy? >Tnx- Fundita:*

Răspuns Câştigător
| KatieKatzzz a răspuns:

Depinde de dieta. In principal se poate sa faci celulita pentru ca dai jos grasimea care este inauntru dar pielea se 'zbarceste'' pentru ca ea e [pe dinafara. In schimb daca alergi 30 minute /zi in timpul dietei iti pot garanta ca nu faci celulita. Acum am sa te rog si eu ceva raspunde-mi si mie la intrebarea cu Sims 3