| cammy4you a întrebat:

Hey am si eu o intrebare
imi place de un tip dar nu stiu cum sa-i spun asta. va rog dati-mi si mie cateva ideii.

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine ii arati asta.

| Ramonaaaa a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui asta! Imprieteneste'te cu el, zambeste'i de fiecare data cand ai ocazia si la un moment dat, cand simti ca are incredere in tine spune'i:"Stii... mie imi place de tine intr'un mod mai specialblushing. Sper ca intelegi ce vreau sa zic.blushing"

| Dizzydizz a răspuns:

Poti icn erca sa il privesti patrunzator si sa ii zambesti
apoi il inviti la o plimbare si ii dai indicii cum ca l-ai admira. Daca intra in joc si el atunci i te poti declara
succes

| Drums a răspuns:

O idee ar fi sa incerci sa gasesti un subiect comun, sa vezi daca ii face placere sa discute cu tine si astel va cunoasteti si mai bine, daca il vezi interesat de tine stai mai mult pe langa el, incerca sa il ajuti in unele probleme iar apoi i-ati inima in dinti si spune-i.sucches:*:*:*"

| X a răspuns:

Te porti cu el frumos, i zambesti de fiecare data cand se uita la tine, incerci sa deschizi subiecte care ar putea fi comune, vezi ce i place...va plimbati si daca vezi ca si el reactioneaza poate iti spune el ca i place de tine insa baieti sunt in general mandri asa ca mai bine ai face tu primul pashappy