| There a întrebat:

Hey.happyAm si eu o problema. Eu acum 4 luni am fost cu un baiat la care tin foarte mult si acum. Sambata am iesit afara si a venit si el si cand nu ma asteptam, m'a pupat si dupa aia am inceput sa vorbim despre activitati si astea. Am vorbit si pe mess dar era mai mereu ocupat deci nu am schimbat vorbe mari. Acum nu stiu daca ma mai place sau nu...dar problema reala este ca eu nu stiu cum sa ii spun din nou! Ceva ajutor, sunt foarte timida de fire.batting eyelashes Multuuumesc!

1 răspuns:
| Tyberius a răspuns:

Incearca sa scapi de timiditate nu iti fie frica baietilor nu le plac fetele timide fii un pic mai nebunatica...o data ce te-a pupat ar trebui sa-i placa de tine, nu iti fie frica lasa timiditatea deoparte fii tu insati in viata o sa ai bucurii si necazuri, de toate, crede-ma ai multe de pierdut sper ca ti-am fost de ajutor bafta cu prietenulwinking