| Gasy a întrebat:

Am o problema toata lumea imi spune ca sunt mic de inaltime dar am doar 12 ani si 1.45M nu stiu daca inaltimea este buna dar ce as putea face ca sa cresc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Insomnii a răspuns:

Si ce si un nu-s un cocostarc mai bine sa fii asa si oricum o sa mai cresti nu-ti fa griji. ca sa te mai inalti poti practica baschet, volei, hambal sau inot. Daca cineva iti mai spune ca esi mic nu-i baga in seama sunt niste badarani.

3 răspunsuri:
| Iiiiioana a răspuns:

Nu esti chiar asa de mic big grin
ai putea sa practici un sport: volei sau baschet de exemplu. sau la vara, sau si acum daca e bazin in interior poti practica inot. e foarte folositr inotul. a fost o colega si s-a inaltat mult. big grin
ei, succes cu inaltarea
te-am pupat big grin

| Gasy explică:

Iti multumesc foarte mult :*

| Mariusik1996 a răspuns:

Eu spun ca esti cat de cat normal.eu de exemplu am 15 ani si 1, 87 asta cred ca nu e ceva normalwinking