| Teddy7139 a întrebat:

Hey... astazi prietenul baiatului pe care il place cea mai buna prietena a mea a intrebat-o daca vrea sa fie cu baiatul pe care il place, dar ea crede ca nu e serios. Ce sfat sa ii dau? Tipul e hazliu, dar nu a ras cand a spus-o. Dau funda...big grinbig grin

1 răspuns:
| Rebe_6259 a răspuns:

Dupa parerea mea spune-i sasi asculte inima si ceea ce crede ea sa faca. ceea ce i se pare ei bine.dar sa aiba grija ca sa nu regrete mai tarziua pentru decizia facuta.Sal testeze mai intai ca poate acel baiat are alte pplanuri.Parerea mea. Sper ca te-am ajutat.Mia facut placere teddylove struck