| anonimaa a întrebat:

Hey buna! Care este din: Sibiu, Timisoara, Arad, Oradea sau Sighisoara?
voi face un tur al Romanaiei si as vrea sa stiu ce mall'uri sunt in aceste orase si cam ca preturi auhee hee
legat de Sibiu am auzit ca sunt 2 mall'uri pe acolo cu preturi super bune.
si daca stiti spuneti'mi si mie daca :YCC, terranova sau zarra se afla in vreun mall.
Fundita! mersi mersi

2 răspunsuri:
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Bună.
Eu sunt din Timişoara.Aici este Iulius Mall, pe Strada Aristide Demetriade. Terranova şi Zarra se află în mall-ul din Timşoara.
Preţurile variază, acum depinde şi de bugetul tău.
Orarul zilnic este:
L-D, 10:00-22:00
Orar Auchan: L-D, 08. 00-22. 00

| adellinas a răspuns:

In Sibiu, exista un singur mall, Promenada Mall si este situat la intrare in oras din spre Brasov, pe stanga. Preturile sunt acceptabile, este magazin jolidon, lee cooper, extravagance (o firma din sibiu cu hainute f faine ), house of ar etc. Alt 'mall' cred ca te refereai la maganzinul Dumbrava din centru de langa hotelul Ramada, nu este mall este un magazin de haine pe 3 etaje, nu prea gasesti haine de firma acolo, sunt chestii din china, turcia etc, haine normale. Dar mai exista in oras gramada de magazine de haine superbe, trebuie doar sa stii unde sa cauti. happy