anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Hey!


care este povestea voastra de dragoste?

cea mai frumos primeste fundita :d

1 răspuns:
| shopaholic a răspuns:

A mea este foarte banala. am iubit timp de 2 ani de zile un baiat mai mare decat mine. el ma vedea doar ca o sora in acele momente si nu vroia mai mult. in acesti 2 ani ne-am certat si impacat din cauza faptului ca el se cuplase cu prietena mea cea mai buna la vremea astaa. cam anul trecut pe vremea aia.anul acesta in mai el si-a inselat iubita (pentru care chiar nu simtea nimic) cu mine(eu il iubeam si cu toate ca este urat ce am facut nici acum nu regret). dupa asta el tot cu fata a mai stat vreo 2 saptamani si dupa s-au despartit. acum ceva timp nu am mai suportat sa tin doar pentru mine sentimentele mele fata de el asa ca l-am chemat la o discutie face 2 face si i am spus tot ce simt pentru el. mare mi-a fost mirarea sa aflu faptul ca si el simtea (cel putin 50 % din sentimentele mele pentru el)ceva pentru mine. acum suntem impreuna si nu e totul roz dar o relatie frumoasa are si certurile ei. asta condimenteaza o relatie. nu este cea mai extraordinara poveste de dragoste dar pentru mine contreaza. il iubesc si e tot ce conteaza. pupici