| yyyyy a întrebat:

Hey ce boala/boli as putea avea daca ma doare sinusurile adica fruntea, tusesc de vreo 14 zile dar e o tuse seaca simt ceva in gura adica un fel de scuipat dinacela care ma enerveaza, ma mai doare burta spatele si cam atat. deci am auzit ca la tuberculoza ai aceste simptome. asa e? sau altele plizz ...adica ce credeti ca as putea avea?

1 răspuns:
| kryss99 a răspuns:

Si eu am am avut aceleasi simptome, si doctorul a spus ca am avut rinosinuzita